BİZ KİMİZ

Tüm dünyada artan rekabet, ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş, firmaların bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri daima yakından takip etmelerini ve daha verimli kullanmalarını zorunlu kılıyor.

Bu amaçla İnserpo Bilişim olarak müşterilerimize, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Bilişim teknolojileri alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla Türkiye pazarında söz sahibi olmak.

İnserpo Bilişim olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Inserpo Bilişim’ i şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Esnek ve müşteriye yönelik ürünleri
  • Hızlı uyarlanabilir, yüksek erişilebilirlikte ve genişleyebilen
  • Operasyonel anlamda güvenilir
  • Tek elden hizmetleri sağlayabilme

INSERPO tüm müşterilerinin tüm projelerinin iş süreçlerini planlar, uygulanması ve kontrol hizmetlerini sağlar, organizasyon yapılarını tasarlar, geliştirir, takip eder, raporlar ve hayata geçirir.

Inserpo olarak müşterilerimizin BT alt yapı yönetim sorumluluğunu üzerimize alarak müşterilerimizin kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmasını sağlıyoruz.

Bize ulaşın sekmesinde bulunan iletişim formumuzu doldurak uzman arkadaşlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bugüne kadar ne yaptık?

Inserpo olarak Teknoloji Ortaklarımızın saha operasyonlarını ve BT altyapılarını yürütüyoruz. Uçtan uca verimli ve etkin bir şekilde süreci yöneterek, müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

0+
Günlük Ort. Çözülen Çağrı
0+
Aylık Çözülen Çağrı
0+
Mutlu Müşteri

Uçtan Uca

Tüm BT Hizmetleri